Criar um Site Grátis Fantástico
Optimum nutrition serious mass kilo aldırıcı

Optimum Serious Mass Kullananların Yorumları

-5 kiloluk vanilya aromalısından aldım.Güzel büyük bir pakette geliyor.Açılır kapanır paket olduğundan nemi tutabiliyor.Benim bünyem zayıf ancak ben bile her öğünde dolgunluk hissediyorum.Porsiyon kepçesi büyük,neredeyse fincan kadar.Bu yüzden bu ürünü satın aldığınızda büyük boy alın çünkü çabuk bitiyor.Şimdiye kadar ürünü beğendim,tek sorun tadı.10 üzerinden 3 veriyorum.Tadı oldukça yumurtalı ve yoğun,kek hamuru gibi.Muhtemelen yüksek kalori içeriğinden dolayı.Bu yüzden mümkün olduğu kadar çok kalori ve karbonhidratı karıştırmak zorundalar.Çikolata aromalısının daha iyi olduğunu duydum,bir dahaki sefere onu deneyeceğim.

-Çikolata tadı gayet iyi.20 oz. mikserim var bununla bir kaşık toz ve ­soğuk su koyarak gayet iyi karıştırıyorum.Bundan daha fazlası veya oda sıcaklığında olan su,karışımda biraz tortu bırakabiliyor.Birkaç kilo kazanmamı sağladı.

-İnce vücudu olan (ektomorf) insanlar için çok ideal bir ürün,sabahları yarım kaşık,antrenman sonrası 1 kaşık ve yatmadan önce yarım kaşık olacak şekilde kullanmanızı tavsiye ederim çünkü kas iyileşmesine yardımcı olan kazein içeriyor.

-Birkaç hafta boyunca kullandım,olumlu sonuçlar aldım ama zordu.Başlangıçta 2 kaşık doz kullanmayın çünkü oldukça şişmiş hissediyorsunuz.Bir seferde bir kaşıktan fazla kullanmıyorum.Sabahları yarım kaşık,antrenman sonrası 1 kaşık ve yatmadan önce yarım kaşık şeklinde kullanıyorum.Tadı güzel ve iyi karışıyor.

-Tek negatif tarafı,vücudunuz her şeyi tamamıyla absorbe edemiyor.İçeriğindeki bütün karbonhidratları vücudunuz absorbe edebilseydi,oldukça fazla bir vücut gelişme oranı yakalayabilirdiniz.5:1 karobnhidrat-protein oranı vücudumun absorbe edebilmesi için iyi bir oran.Genel olarak iyi bir ürün.

-Ben ekstra sıvı kaloriye ihtiyaç duyan uzun ve sıska bir gencim.Serious Mass,beni hayatımdaki en kilolu halime getirdi.Bir kaşık kahvaltıyla ve yatmadan önce bir kaşık fıstık ezmesi ve muzla tüketiyorum.Bununla birlikte antrenman sonrası normal protein kullanmaya devam ediyorum.Bir paketten sonra yaklaşık 5 kilo aldım ve ikinci paketi sipariş edeceğim.Bu üründen çok memnun kalacaksınız.

-Bir haftadan daha kısa bir sürede 2 kilo aldım.Şu ana kadar kullandığım en iyi kilo aldırıcı olduğunu söyleyebilirim.Kesinlikle daha fazlasını sipariş edeceğim.Tadı çok iyi.

-Pek çok kişi tadından şikayet ediyor! Bence şikayet etmeniz gereken tarafı sağladığı sonuçlar.Kişisel olarak tadını sevdim ama 2 kaşık tozla normal/yağsız süt karışımı gerçekten berbat bir tada sahip oluyor.Ben bünyesi zayıf devamlı hareket halinde olan biriyim,bu yüzden günde 6 öğün hazırlayacak zamanım olmuyor.Bu sebeple evde olmadığımda bu takviye ürünü kullanıyorum.

-Karıştırması güç ama blender varsa sorun yok.Genel olarak SERİOUS MASS sevdiğim bir ürün! Tadı McDonald’s milk shake gibi (En azından ben öyle yapıyorum) Besin içeriği de,yağ almadan kas yapmanıza olanak tanıyor.10 üzerinden 9 veriyorum.10 verirdim ama hiçbir şey mükemmel değildir.

-Kullandığım en iyi kilo aldırıcı.Ben oldukça zor kilo alan biriyim ve günde 2 kez yarım ölçek besleyici oluyor benim için.Yaklaşık 3.5 hafta sonra 6 lbs aldım (173-179) Temiz bir bulk diyeti yapıyorum ve yalın bir vücut yaptım.Çoğu kimse tadından şikayet etmiş ama ben bunu önemsemiyorum.Çünkü takviye besin vücut yapmak içindir,keyif almak için değil! Harika bir ürün,bir daha sipariş edeceğim!

-Mükemmel bir ürün! Ancak zor karışıyor (Uzun süre çalkalamak ya da blender’dan geçirmek gerekli) Tadı mükemmel değil elbette ama muz veya fıstık ezmesiyle kolaylıkla bastırılabiliyor.Karbonhidrat takviyesi olarak kullanıyorum.Scooper,blender şişesini doldurmak için biraz tuhaf olabilir.Bunun harici ürün gerçekten harika sonuçlar sağlıyor!

-7 günde 8 lbs,iki haftada 12 lbs aldım.Lezzetli bir tadı var.Zor kilo alan biriyim ve bu kiloları oldukça kolay kazandım,teşekkürler Optimum.Bana göre kilo almak direkt olarak protein ve kaloriyle ilgili.

-Tadı dengeli,iyi bir karış için bir fincana bir kaşık ve öğün başına iki fincan olarak ayarlayabilirsiniz.

-İlk paketi bitirdim ve hem tadı harika hem de oldukça faydalı.(Benimkini yağsız süt ve muzla hazırlıyorum.) Sabah bir ve akşam bir olarak kullanıyorum.Kanser rahatsızlığım vardı ve 55 kiloya kadar düşmüştüm.Ancak Serious Mass ile yeniden kilo aldım!

-Neredeyse 5.paketi kullanıyorum ve bu ürünü çok seviyorum! Çok zor kilo alan ve oldukça aktif biriyim,bu yüzden bu ürün oldukça kullanışlı.Zor kilo alan herkese tavsiye ederim!

-Piyasadaki en iyi kilo aldırıcı.Protein ve karbonhidrat açısından oldukça zengin.Tam bir porsiyonu yutmam mümkün değil.

-Genel olarak iyi bir ürün,protein:karbonhidrat oranı düşük ve fazla miktarda karbonhidrat alıyorsunuz ama fiyatını düşününce çok olumsuz bir yön değil.Optimum markasını seviyorum ve birazcık fazla para ödeyerek Pro-Complex Gainer almanızı tavsiye ederim.Buna değiyor.

Başarılı Diyet İçin 3-3-3 Kuralı

Phil Heathin Favori Besin Destekleri

Günde 6 Dakikanızı Karın Kasları İçin Ayırın

Phil Heath - Cable Row Sırt Egzersizi Nasıl Yapılır?

Göğüs Egzersizlerinde Duruşun Önemi

Asla Peşini Bırakma.

Gelmiş Geçmiş En İyi Vücut Ağırlığı Egzersizleri

Federasyondan Doping Yasağı

Güç ve Hacim Kazanmak İçin Antrenman Programı

Russian Twist Karın Egzersizi Nasıl Yapılır.

Üst Vücut İçin Harika Bir Şınav Formu

Big Con&Rich Piana Kol Şovu

Ct Fletcher Ms. Olympia Dana Linn Bailey ve Kai Greene'den Kol Antrenmanı

Hayat İçin İlham - Motivasyon

En İyi Fitness Kızları: Caitlyn Bellamy

Ünlülerin Vücut Geliştirmeci olduğu 25 Fotoğraf Karesi

EN İYİ SPORCU GIDALARI

Dünyanın Gördüğü En Güçlü 10 Adam

Vücut Geliştirici Olmayan Fakat Yarışmaya Katılmaya Değer Vücutları Olan 10 Atlet

Ruhumuzu Havalandırmak İçin Kollara İhtiyaç Duymayan Vücut Geliştirmeci

İnternette Meşhurlaşmış Synthol Fotoğrafları

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır. Bu yazılar hiç bir zaman hastalık gibi sorunlara yönelik teşhis ve tedavi olarak kullanılmamalıdır. Makeleler ve videolar, sadece yazarların bilgi ve deneyimlerini içeren yazılardır. İçerik başkaları tarafından doğru veya geçerli bulunmayabilir. Sitemizde yer alan bilgilerin kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek olumlu/olumsuz her şey bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bu sebeplerden çıkabilecek hiç bir sorundan site yönetimi ve yazarı sorumlu tutulamaz. Hekimize danışmadan sitemizdeki diyetlere başlamayınız.

Türkiye'nin en popüler vücut geliştirme sitesine hoş geldin!

Facebook sayfamızı beğenerek vücut geliştirme ile ilgili bilgilere anında ulaşabilirsin!