Criar um Site Grátis Fantástico
Optimum nutrition 300g creatine

Optimum Micronized Creatine Powder 300g

Kreatyna od wielu lat jest zaliczana do podstawowych suplementów poprawiających energetykę i intensywność wysiłku, regenerujących energię na poziomie komórkowym, zapobiegających powstaniu efektu katabolicznego, a przede wszystkim działających w kierunku zwiększenia masy oraz siły mięśni.Kolejnym pozytywnym skutkiem stosowania suplementacji kreatyną jest zwiększenie wchłaniania wody przez komórki mięśniowe, co powoduje swoiste uczucie „napompowania” mięśni, tym samym wzrost ich objętości, oraz przyspieszenie transportu substancji odżywczych do komórki i odprowadzenie produktów przemiany materii z komórki.
Kreatyna jest podstawowym regeneratorem wysokoenergetycznego związku ATP. Rozpad tego związku jest wykorzystywany przez organizm zarówno do skurczu mięsni jak i do syntezy bielak, wewnątrzustrojowego transportu związków organicznych, oraz wszelkich procesów anabolicznych. Dzięki suplementacji kreatyną możemy realnie wspomóc:- poprawę jakości i intensywność treningu- zwiększenie masy mięśni oraz ich siłę- przyspieszenie regeneracji powysiłkowej.
Kreatyna ON jest całkowicie syntetyczna, charakteryzuje się farmaceutyczną jakością, w 100% wolna od zanieczyszczeń oraz jakichkolwiek substancji niepożądanych. Działanie preparatu polega na zwiększeniu produkcji i magazynowaniu podstawowego substratu energetycznego Adenozyno Trójfosforanu (ATP). Wysokiej jakości produkt spektakularnie wywołuje wzrost siły, wytrzymałości i
wielkości mięśni.


Informacje o środku spożywczym specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Porcja:1 Łyżeczka (5g)
Ilość porcji w pojemniku: 60
Porcja(5g) %dziennego
. zapotrzebowania
Wartość energetyczna 0kcal (0kJ)
Monohydrat Kreatyny 5 g *
*dawka dzienna nie ustalona

Sugerowane dawkowanie: spożywać od 20-25g suplementu kreatynowego Optimum Nutrition Creatine Powder przez pierwsze 4-5 dni w celu nasycenia mięśni (po 5g między posiłkami) po tym okresie spożywać od 5 do 10g dziennie, czyli jedną łyżeczkę do herbaty rano na czczo, oraz 5g zaraz po zakończeniu sesji treningowej.
Popijać napojem typu carbo lub słodkim sokiem owocowym.
By spotęgować efekt anaboliczny działania kreatyny, najlepiej ją spożyć wraz z glutaminą oraz aminokwasami BCAA firmy Optimum Nutrition. Nie stosować łącznie z napojami białkowymi lub kofeinowymi.
Nie przekraczać zalecanej dawki!

Przeciętny czas dostawy: 48h

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

POWIĄZANE PRODUKTY